Basketball Live

PBL

PBL 2012-2013 - Fixtures and Results

Wednesday October 3
3 Oct, 8:45 Спартак-Приморье 51 - 82 CSKA
3 Oct, 12:00 Enisey 64 - 70 Spartak St. Petersburg
3 Oct, 16:00 Lokomotiv Kuban 74 - 72 Krasnye Krylya
3 Oct, 16:00 Nizhny Novgorod 86 - 73 UNICS Kazan
3 Oct, 16:30 BC Khimki 76 - 72 BC Triumph
Sunday October 14
14 Oct, 14:00 CSKA 77 - 52 Enisey CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Monday October 15
15 Oct, 16:00 UNICS Kazan 51 - 52 Spartak St. Petersburg
Thursday October 18
18 Oct, 16:30 Lokomotiv Kuban 64 - 78 Спартак-Приморье
Friday October 19
19 Oct, 16:00 Krasnye Krylya 66 - 61 Nizhny Novgorod
Wednesday October 24
24 Oct, 16:30 BC Triumph 82 - 73 Спартак-Приморье
Thursday October 25
25 Oct, 16:00 Spartak St. Petersburg 74 - 70 Lokomotiv Kuban
Sunday October 28
28 Oct, 13:30 Nizhny Novgorod 54 - 61 Lokomotiv Kuban
Monday October 29
29 Oct, 15:30 Spartak St. Petersburg 74 - 69 BC Khimki
Saturday November 3
3 Nov, 13:00 Krasnye Krylya 68 - 67 BC Triumph
Sunday November 4
4 Nov, 8:00 Спартак-Приморье 76 - 75 Enisey
4 Nov, 13:00 CSKA 78 - 68 Spartak St. Petersburg CSKA Universal Sports Hall, Moscow
4 Nov, 14:00 UNICS Kazan 75 - 47 Lokomotiv Kuban
Monday November 5
5 Nov, 13:30 Nizhny Novgorod 82 - 86 BC Khimki
Sunday November 11
11 Nov, 13:00 Lokomotiv Kuban 93 - 64 Enisey
11 Nov, 14:00 BC Triumph 71 - 59 Nizhny Novgorod
Monday November 12
12 Nov, 15:30 BC Khimki 85 - 74 UNICS Kazan
Friday November 16
16 Nov, 15:00 Spartak St. Petersburg 61 - 63 Krasnye Krylya
Sunday November 18
18 Nov, 13:00 Lokomotiv Kuban 74 - 65 BC Triumph
Friday November 23
23 Nov, 11:00 Enisey v Nizhny Novgorod
Sunday November 25
25 Nov, 14:00 UNICS Kazan v CSKA
25 Nov, 15:00 BC Triumph v Spartak St. Petersburg
Monday November 26
26 Nov, 15:30 BC Khimki v Спартак-Приморье
Saturday December 1
1 Dec, 20:00 BC Triumph v Enisey
1 Dec, 20:00 Krasnye Krylya v UNICS Kazan
Sunday December 2
2 Dec, 13:00 CSKA v Nizhny Novgorod CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Saturday December 8
8 Dec, 20:00 Lokomotiv Kuban v CSKA
Saturday December 15
15 Dec, 20:00 CSKA v BC Triumph CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Sunday December 16
16 Dec, 20:00 Krasnye Krylya v BC Khimki
Thursday December 20
20 Dec, 7:45 Спартак-Приморье v Spartak St. Petersburg
20 Dec, 15:30 BC Khimki v CSKA
20 Dec, 20:00 UNICS Kazan v BC Triumph
Saturday December 22
22 Dec, 20:00 CSKA v Krasnye Krylya CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Sunday December 23
23 Dec, 14:00 BC Khimki v Lokomotiv Kuban
23 Dec, 15:00 Spartak St. Petersburg v Nizhny Novgorod
Saturday January 12
12 Jan, 20:00 CSKA v Enisey CSKA Universal Sports Hall, Moscow
12 Jan, 20:00 Spartak St. Petersburg v UNICS Kazan
Sunday January 20
20 Jan, 13:30 Nizhny Novgorod v Спартак-Приморье
20 Jan, 20:00 BC Khimki v Enisey
Saturday January 26
26 Jan, 20:00 UNICS Kazan v Спартак-Приморье
Sunday January 27
27 Jan, 13:00 Spartak St. Petersburg v CSKA
27 Jan, 13:30 Nizhny Novgorod v Enisey
Saturday February 2
2 Feb, 20:00 Lokomotiv Kuban v Nizhny Novgorod
Sunday February 3
3 Feb, 20:00 BC Khimki v Spartak St. Petersburg
Tuesday February 5
5 Feb, 20:00 Krasnye Krylya v Спартак-Приморье
Wednesday February 6
6 Feb, 20:00 CSKA v UNICS Kazan CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Saturday February 9
9 Feb, 16:00 Enisey v Lokomotiv Kuban
Sunday February 10
10 Feb, 13:30 Nizhny Novgorod v BC Triumph
10 Feb, 20:00 UNICS Kazan v BC Khimki
Thursday February 14
14 Feb, 20:00 Krasnye Krylya v Spartak St. Petersburg
Saturday February 16
16 Feb, 20:00 BC Triumph v Lokomotiv Kuban
Saturday February 23
23 Feb, 20:00 CSKA v Спартак-Приморье CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Sunday February 24
24 Feb, 13:00 Nizhny Novgorod v Spartak St. Petersburg
24 Feb, 20:00 BC Triumph v BC Khimki
24 Feb, 20:00 Lokomotiv Kuban v UNICS Kazan
Saturday March 2
2 Mar, 16:00 Enisey v BC Triumph
2 Mar, 20:00 UNICS Kazan v Krasnye Krylya
Sunday March 3
3 Mar, 13:30 Nizhny Novgorod v CSKA
Saturday March 9
9 Mar, 20:00 CSKA v Lokomotiv Kuban CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Saturday March 16
16 Mar, 16:00 Enisey v Спартак-Приморье
Monday March 18
18 Mar, 15:30 BC Khimki v Nizhny Novgorod
Saturday March 23
23 Mar, 20:00 BC Triumph v CSKA
Sunday March 24
24 Mar, 20:00 BC Khimki v Krasnye Krylya
Friday March 29
29 Mar, 7:45 Спартак-Приморье v Krasnye Krylya
Sunday March 31
31 Mar, 20:00 UNICS Kazan v Enisey
Monday April 1
1 Apr, 7:45 Спартак-Приморье v Lokomotiv Kuban
1 Apr, 15:00 Spartak St. Petersburg v BC Triumph
Tuesday April 2
2 Apr, 15:00 Nizhny Novgorod v Krasnye Krylya
Friday April 5
5 Apr, 20:00 Krasnye Krylya v Lokomotiv Kuban
Saturday April 6
6 Apr, 20:00 UNICS Kazan v Nizhny Novgorod
Sunday April 7
7 Apr, 13:00 Spartak St. Petersburg v Спартак-Приморье
Wednesday April 10
10 Apr, 16:00 Enisey v Krasnye Krylya
Thursday April 11
11 Apr, 7:45 Спартак-Приморье v BC Triumph
Saturday April 20
20 Apr, 20:00 Lokomotiv Kuban v Spartak St. Petersburg
20 Apr, 20:00 BC Triumph v UNICS Kazan
Sunday April 21
21 Apr, 7:45 Спартак-Приморье v BC Khimki
Tuesday April 23
23 Apr, 16:00 Enisey v BC Khimki
Thursday April 25
25 Apr, 20:00 BC Triumph v Krasnye Krylya
Friday April 26
26 Apr, 7:45 Спартак-Приморье v Nizhny Novgorod
Saturday April 27
27 Apr, 20:00 CSKA v BC Khimki CSKA Universal Sports Hall, Moscow
Saturday May 4
4 May, 20:00 Krasnye Krylya v CSKA
Tuesday May 7
7 May, 20:00 Lokomotiv Kuban v BC Khimki
Wednesday May 8
8 May, 15:00 Spartak St. Petersburg v Enisey
Thursday May 9
9 May, 7:45 Спартак-Приморье v UNICS Kazan
Saturday May 11
11 May, 16:00 Enisey v UNICS Kazan
Wednesday May 15
15 May, 20:00 Krasnye Krylya v Enisey